79 Hinde Street Ξενοδοχείο

  • Wi-Fi

Το 79 Hinde Street Ξενοδοχείο Μάντσεστερ προσφέρει στους πελάτες πρόσβαση στο Στάδιο της Μάντσεστερ που είναι σε απόσταση 3 χλμ.

Τα δωμάτια διαθέτουν παροχές καφέ και τσαγιού, καθώς και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια για την άνεσή σας.

Το 79 Hinde Street Ξενοδοχείο απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το Chesters Chicken, το οποίο σερβίρει απολαυστικά γεύματα.

Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 10 λεπτά οδικώς από το Heaton Park και 10 λεπτά οδικώς από σιδηροδρομικό σταθμό Deansgate. Η περιοχή περιλαμβάνει θρησκευτικά αξιοθέατα όπως Εκκλησία Middleton Parish Church (4 χλμ. ) Και Εκκλησία St. Ann's Church (5 χλμ. ). Ούρμπις βρίσκεται επίσης σε απόσταση 4,1 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 79 Hinde Street Ξενοδοχείο Μάντσεστερ
Rehoboth Guest House
Τιμή μόνο για κινητά

Rehoboth Guest House

7.0
Καλό 139 σχόλια
458 μ από το κατάλυμα
USD 38 USD 34
ανά νύχτα
Double-Bedroom In The Heart Of Harpurhey Manchester A4 Perfect For Short Stays
Τιμή μόνο για κινητά

Double-Bedroom In The Heart Of Harpurhey Manchester A4 Perfect For Short Stays

631 μ από το κατάλυμα
USD 54 USD 49
ανά νύχτα
Double-Bedroom In The Heart Of Harpurhey Manchester A2 Perfect For Short Stays
Τιμή μόνο για κινητά

Double-Bedroom In The Heart Of Harpurhey Manchester A2 Perfect For Short Stays

4.3
Αξιοπρεπές 15 σχόλια
631 μ από το κατάλυμα
USD 59 USD 53
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μάντσεστερ Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Manchester Victoria station
    4,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Σημαντικές πληροφορίες

    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🌇
      Πόσο απέχει το 79 Hinde Street Ξενοδοχείο από το κέντρο της πόλης;
      Το κέντρο της πόλης βρίσκεται 5 χλμ. μακριά από το 79 Hinde Street Ξενοδοχείο.
    • 🕌
      Ποια αξιοθέατα μπορεί να δει κανείς κοντά στο 79 Hinde Street;
      Έχει St Luke που απέχει λίγα λεπτά με τα πόδια από το 79 Hinde Street.
    • 🍹
      Ποια εστιατόρια υπάρχουν κοντά στο 79 Hinde Street Ξενοδοχείο Μάντσεστερ;
      Τα πλησιέστερα εστιατόρια είναι: The Ben Chippy και Canadian Charcoal Pit που βρίσκονται περίπου 450 μέτρα μακριά από το 79 Hinde Street Ξενοδοχείο Μάντσεστερ.
    • Ποιες ανέσεις παρέχει το 79 Hinde Street Ξενοδοχείο στα δωμάτια;
      Οι ανέσεις στα δωμάτια του 79 Hinde Street Ξενοδοχείο περιλαμβάνουν παροχές τσάι/καφέ, χώρο τραπεζαρίας και καναπέ.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μάντσεστερ Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Manchester Victoria station
    4,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    79 Hinde Street Ξενοδοχείο Μάντσεστερ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο